KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14035279
nr 1403 5279
Akvareller
2 st + etsning, Stockholmsmotiv, bland annat Lindström. Signerade. Yttermått inklusive ram: 25x32 ca, akvarell.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:44:26
14/6 14:14:22